Dane firmy

Pranie tapicerki samochodowej


Bogucki Eco Wash


Młyńska 56, 62-052 Komorniki

Tel: 697 121 102

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pranie tapicerki samochodowej

Mycie i sprzątanie samochodu może być przyjemnością, ale nie jeśli chodzi o uciążliwe czyszczenie mocno zabrudzonej tapicerki. Jest to czynność najbardziej nielubiana przez posiadaczy samochodów, gdyż tapicerkę trudno jest doprowadzić do perfekcji, nawet jeśli czyści się ją długo i dokładnie. Jest to przede wszystkim wina środków, które działają tylko powierzchniowo i nie zawsze skutecznie. Dużo lepiej z usuwaniem zanieczyszczeń z takich miejsc radzi sobie gorąca para wodna.

Chcąc skorzystać z tego rozwiązania, wystarczy zdecydować się na pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu, w ramach oferty zamieszczonej na stronie ecomyjnia-poznan.pl. Zrobiło to już mnóstwo osób i wszystkie są zaskoczone tym, jak doskonale prezentuje się tapicerka ich auta. Sposób ten jest znakomity także gdy chce się usunąć z wnętrza samochodu niemiłe zapachy.


  • Ja o swoje auto dbam jak tylko mogę, chcę by było w nim czysto ,ale czasami przynajmniej raz w miesiącu oddaję je do eco wash, gdzie wykonają dla mnie jak zawsze bardzo starannie pranie tapicerki samochodowej.

  • Użytkownik Anna Wilk dodał komentarz 2018-03-19 10:44:20
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >