Dane firmy

Rozdzielnice kubiak


ELEKTRYZUJ Roman Kubara


Gdańska 35B, 6-491 Jastrowie

Tel: 502-550-001

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rozdzielnice kubiak

Sklep internetowy elektryzuj.com.pl to sprawdzone miejsce w sieci, które już od 2001 roku oferuje artykuły elektryczne docenianych marek polskich oraz zagranicznych. Sklep gwarantuje szeroki asortyment, ponieważ nieustannie uzupełnia go o nowe rozwiązania, nowoczesne produkty i prawdziwe nowinki w branży. Tym samym wyprzedza inne podobne sklepy, ponieważ tylko w Elektryzuj możesz znaleźć to, czego naprawdę poszukujesz. Zamiast czekać na wiele przesyłek, będziesz oczekiwał tylko jednej, w której znajdą się wszystkie artykuły niezbędne do twojej pracy.

W ofercie znajdziesz m.in. rozdzielnice Kubiak, które są najczęściej stosowane w pomieszczeniach. Model podtynkowy przeznaczony jest do aparatury modułowej. Posiada stopień ochrony IP20 oraz szyny mocujące. Dowiedz się więcej o produkcie na stronie www.


  • Uważam, że każdy szanujący się elektryk powinien zajrzeć do tego sklepu internetowego. Dlaczego? Po pierwsze - wygoda i bogaty asortyment artykułów elektrycznych. Po drugie - wysoka jakość oferowanych akcersoriów i osprzętu. Mam nadzieję, że przekonałem niezdecydowanych? ^.^

  • Użytkownik ereriof dodał komentarz 2018-08-02 15:30:31
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >