Dane firmy

Przewóz ładunków ponadgabarytowych transportem drogowym


Global Machinery


Gdyńska 5, 78-520 Złocieniec

Tel: +48 602-486-122

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewóz ładunków ponadgabarytowych transportem drogowym

Firmy najczęściej decydują się na przewóz ładunków i sprzętu za pomocą samochodów. Wszystko dlatego, że transport lądowy jest nie tylko najpopularniejszy, ale również najtańszy. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba przewieźć duże maszyny przemysłowe czy budowlane. Taki przewóz ładunków ponadgabarytowych transportem drogowym wymaga bowiem odpowiedniego przygotowania całego sprzętu, ale też wiedzy z zakresu spedycji.

Właśnie dlatego w  takich sytuacjach warto korzystać z usług specjalistycznej firmy, która oferuje przewóz materiałów. Więcej na ten temat można przeczytać na: relokacjamaszyn.com.pl, gdzie znajduje się oferta firmy, posiadającej  odpowiednie zaplecze techniczne, ale też doświadczenie. Dzięki temu potrafi właściwie zabezpieczyć maszyny i ładunki wielkogabarytowe, w taki sposób, żeby nie uległy zniszczeniu w trakcie przewożenia.


  • Moim zdaniem transport ładunków ponadgabarytowych warto zlecić profesjonalnym firmom - czyli takim, które dysponują odpowiednim zapleczem technicznym i kadrowym. Pozwoli to na uniknięcie niepożądanych uszkodzeń przewożonego ładunku.

  • Użytkownik erint dodał komentarz 2018-03-19 10:52:01
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Kreator Finansów


26 kwietnia , Szczecin

Przejdź do wpisu >

Rental Serwis


Będgoszcz 18, Bielice

Przejdź do wpisu >