Dane firmy

Rękawiczki do auta


Napo sp. z o.o.


Marcelińska 90, 60-324 Poznań

Tel: 791669696

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rękawiczki do auta

Sklep napogloves.com wyróżnia się zróżnicowanym asortymentem, który obejmuje różnego rodzaju rękawiczki skórzane. Oferta skierowana jest zarówno do pań, jak i panów, którzy cenią doskonałą jakość oraz elegancką, ekskluzywną stylistykę. W sprzedaży dostępne są damskie i męskie rękawiczki z naturalnej skóry wysokiej klasy, które zapewniają świetny komfort podczas noszenia. Co więcej, większość produktów oferowanych przez firmę jest kompatybilna ze smartfonami oraz tabletami.

Ważne miejsce w ofercie sklepu, która jest dostępna na napogloves.com, zajmują rękawiczki do auta. Zapewniają one bezpieczne prowadzenie samochodu. Co więcej, są one produkowane tak, by skóra dłoni mogła swobodnie oddychać podczas noszenia. Sklep internetowy proponuje swoim klientom bezproblemową i darmową procedurę zwrotu oraz wymiany zakupionego towaru.


  • Kupiłam mężowi na urodziny taki praktyczny gadżet jakim niewątpliwie są rękawiczki do auta. Zbliża się lato i temperatury powyżej 20st. C, więc ręce zaczynają się pocić, a pewny chwyt kierownicy jest niezwykle ważny.

  • Użytkownik Anita Kaczmarek dodał komentarz 2018-04-13 12:16:46
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >