Dane firmy

Wyjazdy pielgrzymkowe włocławek


Oaza Bus


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 883 99 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wyjazdy pielgrzymkowe włocławek

OazaBus zapewnia bezpieczne i komfortowe przewozy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a także wykraczające poza jego obszar. Nowoczesne autokary i busy zapewniają wygodną podróż w luksusowych warunkach. Pojazdy takie jak VIP Bus wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, system multimedialny i inne udogodnienia. Prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają bezpieczeństwo podróży.

Firma oferuje także wycieczki zorganizowane, m.in. na trasie  Włocławek – Nieszawa – Ciechocinek – Toruń lub po Szlaku Piastowskim. OazaBus organizuje również wyjazdy pielgrzymkowe z Włocławka, cieszące się szerokim zainteresowaniem. Jednym z miejsc, do którego cyklicznie organizowane są wyjazdy, jest Licheń. By zapoznać się ze szczegółową ofertą wycieczek przeprowadzanych przez przedsiębiorstwo, wystarczy odwiedzić stronę oazabus.pl.


  • Korzystałem już z ich usług kiedy brałem udział w pielgrzymce do Lichenia. Mogę powiedzieć tylko tyle, że organizacja przebiegła wzorowo - autokar, którym podróżowaliśmy, był wygodny i nowoczesny. Pielgrzymkę zaliczam do udanej i będę ją mile wspominać.

  • Użytkownik eklupomen dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Przejdź do wpisu >