Dane firmy

Aukey • Technos


TECHNOS


Białośliwska 26, 60-418 Poznań

Tel: 739 259 300

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Aukey • Technos

Dla osób poszukujących technologicznych nowości, sklep z azjatycką elektroniką użytkową TECHNOS-online.pl przygotował niezwykle ciekawą ofertę obejmując wiele kategorii urządzeń elektronicznych i akcesoriów tj. ładowarki sieciowe i samochodowe. Jeśli interesuje Cię ta ostatnia kategoria sprzętu, w sklepie znajdziesz duży wybór nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie ładowarek Aukey. Są to przede wszystkim ładowarki sieciowe, w tym ładowarki z wieloma wejściami, przystosowane do jednoczesnego ładowania kilku urządzeń elektronicznych. Są to także ładowarki samochodowe, bazujące na technologii szybkiego ładowania, pozwalające ładować baterie smartfonów lub innych sprzętów w czasie jazdy autem.

Co warte podkreślenia, oferowane przez sklep produkty dostępne są na miejscu, nie trzeba zatem czekać na ich sprowadzenie do Polski z Chin. Sklep dysponuje również własnym serwisem, co pozwala naprawiać uszkodzone urządzenia w kraju.


  • W sklepie z azjatycką elektroniką TECHNOS kupowałem już nie raz akcesoria typu ładowarki Aukey, głośniki do mojego telefonu Xiaomi czy powerbanki. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.

  • Użytkownik Erni dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >