Dane firmy

Parapety zewnętrzne klinkierowe


Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"


Mostowa 12a, 51-180 Wrocław-Szymanów

Tel: 601 70 58 63

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Parapety zewnętrzne klinkierowe

Na rynku jest wiele dostępnych materiałów, które można wykorzystać do produkcji parapetów. Jednym z nich jest klinkier, cechujący się wysoką trwałością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Firma Ceramix od lat zajmuje się produkcją podokienników ceramicznych, dbając o to, żeby każdy z ich produktów był najwyższej jakości i spełniał przy tym oczekiwania klientów.

Montując klinkierowe parapety zewnętrzne, warto zastanowić się nad stworzeniem spójnej kompozycji zewnętrznego wyglądu domu. Klinkier jest materiałem o podwyższonej trwałości, co sprawia, że często się go montuje również na schodach. Oferowane przez firmę parapety zewnętrzne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co zadowoli tych najbardziej wymagających, a dla tych, którzy nie są obeznani z tematem, pracownicy firmy służą fachową poradą i profesjonalnym doradztwem.

Klinkier znajduje szereg zastosowań w przemyśle budowlanym. Niezależnie od pomysłu, jest to materiał, który nie da się tak łatwo zniszczyć czy zarysować.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Smaczna Paczka


Karłowicza 10, Katowice

Przejdź do wpisu >