Dane firmy

Sale konferencyjne okolice warszawy


B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.


Sianowska 37/2, 60-431 Poznań

Tel: +48 61 663-86-88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sale konferencyjne okolice warszawy

Zaczynasz martwić się tym, że już nigdy nie znajdziesz odpowiedniej lokalizacji do tego, żeby móc zorganizować konferencję dla wielu zaproszonych gości, którzy mają zabrać swój głos podczas obrad? To przestań się martwić i zacznij jeszcze bardziej intensywnie poszukiwać odpowiedniego miejsca, w którym wszystko ma się odbyć, a szybko przekonasz się, że dostępne są takie sale konferencyjne w okolicach Warszawy, że bez problemu zarezerwujesz takie miejsce, by mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem. 

Szczegóły o tym, jak dokonać wyboru odpowiedniego lokalu, znajdziesz na stronie confero.pl, gdzie czeka na Ciebie całe mnóstwo informacji. Oprócz tego dostępna jest także wyszukiwarka miejsc, z której warto jest skorzystać, jeśli chcesz ustalić dokładne parametry tego miejsca, w którym ma się odbyć konferencja, którą chcesz zorganizować jak najlepiej. 


  • Usługa super wykonana. Spotkanie między firmowe dzięki wynajęciu sali mogło się udać - żadnych ograniczeń, wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami - super

  • Użytkownik Biura dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >

Nanostudio


27 Grudnia 11, Poznań

Przejdź do wpisu >

Di Selentino


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >