Dane firmy

Pojemniki warsztatowe  | eMagazyn24


eMagazyn24


Słupia 115, 96-128 Słupia

Tel: 574126139

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pojemniki warsztatowe | eMagazyn24

Osoby chcące kupić dobrej jakości elementy wyposażenia do zakładu, magazynu czy przydomowego warsztatu, powinny zrobić zakupy na stronie internetowej emagazyn24.pl. Firma działa w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Oferta jest rozbudowana, zawiera między innymi różnego typu pojemniki warsztatowe, które są odporne na działanie związków chemicznych i olejów. Poza tym firma sprzedaje beczki z deklem wykonane z bezpiecznego plastiku, w których można przechowywać płyny, różne przedmioty czy żywność. Dodatkowo asortyment obejmuje regały warsztatowe w wersji standardowej, wiszącej lub jezdnej, europalety i modele higieniczne z atestem PZH, skrzyniopalety, aluminiowe drabiny, wózki platformowe, półkowe i paletowe, wagi hakowe. Podmiot oferuje również środki chemiczne, np. rozpuszczalniki, neutralizatory zapachów, smary.

Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Wysoko wykwalifikowani fachowcy udzielą dodatkowych informacji o produktach, pomogą w wyborze.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Linguemix


Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a, Łódź

Przejdź do wpisu >

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


ODDZIELNA 14, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Przejdź do wpisu >