Dane firmy

Wózki hiwin


HEDAN


Karmelkowa 66, 52--31 Wrocław

Tel: 717925190

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wózki hiwin

W ofercie tego sklepu internetowego znajdują się produkty, które mają wszechstronne zastosowanie w wielu branżach. Klienci mogą tu nabyć między innymi chemią techniczną. Tego typu środki są bardzo przydatne w warsztatach. Dostępne w HEDAN smary doskonale sprawdzą się w różnych warunkach. Preparaty w formie płynnej oraz stałej redukują tarcie i zapobiegają korozji. W asortymencie znajduje się też wazelina techniczna przeznaczona do konserwacji elementów układu mechanicznego, uszczelek samochodowych lub skórzanych wyrobów. Środek ten zabezpiecza również styki w systemach elektrycznych. 

W ofercie dostępne są też wózki HIWIN. Umożliwiają one przesuw dużych obciążeń. Ich zaletą jest duża odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Klienci mogą tu zaopatrzyć się także w uszczelnienia i prowadnice szynowe.

W asortymencie znajdują się również narzędzia diagnostyczne, takie jak laserowe wskaźniki do ustawiania kół pasowych, urządzenia do pomiaru naprężenia pasów i czujniki przyśpieszeń.

 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Przejdź do wpisu >

DCP Badania


Dyrekcyjna 37, Wrocław

Przejdź do wpisu >

yv design


Jackowskiego 57D, Wrocław

Przejdź do wpisu >