Dane firmy

Ekrany diodowe • Ledcity.pl


Ledcity.pl


Stróże 335A, 33-331 Stróże

Tel: +48 12 413 81 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ekrany diodowe • Ledcity.pl

Wielkie imprezy masowe takie jak koncerty, targi, wydarzenia sportowe czy religijne nie mogą się już obejść bez urządzeń multimedialnych, które pozwolą każdemu z uczestników przeżywać to samo. Jednymi z najlepszych obecnie na rynku urządzeń do przesyłu obrazu w najwyższej jakości są ekrany diodowe, które nawet przy bardzo słonecznej pogodzie przekazują doskonały obraz. Imprezy plenerowe mają to do siebie, że często wymagają zastosowania takiego sprzętu w różnych miejscach, dlatego najlepiej, jeśli są to urządzenia mobilne.

Taki właśnie sprzęt oferuje jedna z najlepszych firm w Polsce ze strony ledcity.pl, która oprócz samych urządzeń poleca także swoją niezawodną kadrę do obsługi technicznej i multimedialnej. Nie trzeba się obawiać przerw w dostawie energii, gdyż przyczepa, na której znajduje się telebim, jest wyposażona w agregat prądotwórczy. Zainteresowane wynajmem lub kupnem osoby znajdą kontakt do firmy na podanej wyżej stronie.


  • Od firmy Ledcity.pl udało mi się zakupić bardzo solidny diodowy ekran, który jest wystawiany na imprezach w moim miasteczku.

  • Użytkownik Marta Borkowska dodał komentarz 2019-11-26 15:32:55
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Przejdź do wpisu >

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Przejdź do wpisu >