Dane firmy

Ściana z płyty warstwowej


Solcraft Sp. z o. o.


Bogdanka 7F, 95-060 Brzeziny

Tel: +48 22 723 83 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ściana z płyty warstwowej

Płyta warstwowa to nie tylko doskonały materiał okładzinowy na ściany. To także możliwość wykorzystywania specjalnej konstrukcji jako źródło zasilania pompy ciepła, a także jako specjalistyczną instalację, która dzięki wymianie cieplnej zastąpi Ci klimatyzację latem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego ściana z płyty warstwowej jest doskonałym rozwiązaniem do każdej hali produkcyjnej, magazynu lub innego budynku przemysłowego, a nawet do domów mieszkalnych, to polecamy Ci sprawdzić ofertę firmy Solcraft. To jedyny producent płyt warstwowych w Polsce. Ich produkty cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród klientów. 
Zajrzyj na stronę internetową solcraft.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Zapoznaj się z ich usługami oraz dowiedz się jak najwięcej na temat oferowanych przez nich produktów. Poznaj możliwości wykorzystywanych technologii i wybierz z dostępnych płyt ten rodzaj, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 


  • Płyty warstwowe od Solcraft to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie innowacyjne i efektywne rozwiązania w budownictwie. Według mnie, nie możemy się dziwić temu, że stale rośnie popularność tej technologii.

  • Użytkownik enededrat dodał komentarz 2018-08-14 11:10:06
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Linguemix


Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a, Łódź

Przejdź do wpisu >

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


ODDZIELNA 14, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Przejdź do wpisu >

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Przejdź do wpisu >